26 Mart 2012 Pazartesi

PUMA by ZET T7 tasarımım# LÖSEV yararına @Trendyol da satışta!İşte PUMA T7 tasarım yarışmasının en en keyifli ve önemli hatta yararlı anına geldik!

Tasarımımı çok beğenenler, almak isteyenler işte şimdi sıra sizde. Tamamen LÖSEV yararına satılan tasarımım 400 TL'den satılıyor. Ceketi alan kişilere 150TL'lik Puma, 100TL'lik ise Trendyol hediye çekleri verilecek. Yani hem ceketime hem Puma hem de Trendyol hediye çeklerine sahip olup LÖSEV'e katkıda bulunmuş olacaksınız :) Ayrıca tatlı bir bonus'u ceketime sahip olanlara styling desteği vereceğim!

Elinizi çabuk tutuuun, sadece 10 kişi alabilecek :)
Linke burdan ulaşabilirsiniz; http://www.trendyol.com/unlu-blogger-Zuhal-Okcu-Tasarimi-Puma-T7-Ceket--Trendyol-ve-Puma-hediye-cekleri-ile-Zuhal-Okcu-dan-ozel-styling-hediyeli/UrunDetay/7457/894344

Kim alacak, o 10 kişi kim olacak çook merak ediyorum! Heyecanım daha da bir arttı :)

6 yorum :

 1. Canım tebrikler çok sevindim senin adına:) Bu arada Ebru Şallının tasarımını hiç beğenmedim:/ Volkan Demirelinki bile daha hoş olmuş:))

  Blogumda çekilişim var, bekleriim:)

  http://birdilimportakal.blogspot.com/2012/03/bakn-burada-ne-varms-hediye-zaman.html

  YanıtlaSil
 2. canım çok sevindim trendyolu açmıştım sabah bi baktımki sennn =)
  süpersin iyi haftalar.

  YanıtlaSil
 3. zet muhteşemsin!!!!!! inanılmaz gurur duyuyorum seninle!

  YanıtlaSil
 4. walla fiyatının diğer tasarımlardan az olması ii ama sana haksızlık yapıldığını düşünüyorum..Kesinlikle adın orda olmalı.

  YanıtlaSil
 5. En çok senin tasarımını beğendim Zet,müthiş olmuş ! :)

  YanıtlaSil

Teşekkürler :)